מאמן קבוצת בנות – חלק שני

מאמן קבוצת בנות - חלק שני

היא זרקה את תיק הספורט למושב האחורי, והחלה להתפשט. הגוף שלה היה רזה וחטוב. היו לה את כל העיקולים הנכונים בשביל להיות סקסית, ולא היה לי עוד ספק שאנחנו הולכים לשכב. הגשם המשיך לרדת, כשהיא עומדת במגרש החניה ומוארת באור הירח, ועמוד תאורה שפעל במקום. האורות האירו גם את טיפות הגשם שנפלו עליה, על החזה, החליקו מטה ונעלמו אל תוך גופה. הסתכלתי על טיפה אחת ענקית.

"מאמן, תגיד לי שאתה לא רוצה חלק מזה.." כמו נערות ליווי באילת.

"ברור שאני רוצה, אבל אני המאמן שלך"

"אני נמצאת כאן, ואני לא "חסומה" אם אתה מבין למה אני מתכוונת". הזין שלי הבין למה היא התכוונה.

היא ראתה את זה, ואמרה שהיא גרה עם ההורים, אז הציעה שכדאי שניסע לדירה שלי כמו דירות דיסקרטיות היא לקחה מגבת, וחולצה, והתיישבה על הכיסא לידי.

היא החלה דרך הג'ינס לגעת לי בזין וללקק, אז היא פתחה את הרוכסן עם הידיים הקטנות שלה. נשענתי אחורה ונתתי לה את המרחב שהיא הייתה זקוקה לו. היא התחילה להביא לי ביד, ואז למצוץ את ה"כיפה".

"הו כן, זה מצוין" אמרתי. היא הביטה אלי, העיניים שלה היו מלאות אש תשוקה, "אמרתי לך, אני שחקנית טובה".

יד אחת שלה עבדה על הזין לאורך, יד אחת על הביצים, והפה מצץ מלמעלה.

"אתה אוהב שאני מוצצת לך?"

היא שאלה, אני יכולה לטעום את הזרע שלך, זה עושה אותי מאוד רטובה..

"אוקי, תעצרי"  ידעתי ליד המגרש, איפה יש חדרים פתוחים עד שמהתחזוקה נועלים אותם ב 10 בלילה, וכמובן המקום היום היה ריק כי רק אני קבעתי אימון, והיה גשם אז הוא בוטל. איזה כיף, כשאתה עובד בתור מאמן או איש תחזוקה לא צריך לשלם לדירות דיסקרטיות ;) בכל זאת היה ריח זיעת גברים מהחדרים, כי לא ניקו כל יום, מה שהוסיף לאווירה הסקסית עוד יותר.