שמעון בתותח

בוקר טוב,

קוראים לי שמעון, וזה הסיפור שלי –

אני ואשתי נשואים באושר מזה שבע וחצי שנים. פגשתי את אשתי במשרד שלי שם שנינו עבדנו יחד. היא מבוגרת ממני בכמעט ארגבע שנים והיא קצת שמנמנה. לאחר הנישואין אשתי עזבה את עבודתה והפכה לעקרת בית. כן, הנישואים שלי היו נישואי אהבה. הנישואים שלנו היו הפתעה עבור כל מי שהיה במשרדנו. לאחר הנישואין התחלתי לשמוע סיפורים על אשתי כשהייתה המזכירה האישית של הבוסים שלי ומה היה קורה כשהיא ליוותה אותם בנסיעות עסקים. משמע – היא הייתה אחת מאותן נערות ליווי.

שמעתי מאוחר יותר שהיא הייתה אחת מאותן נערות ליווי ושכבה עם הרבה גברים בחברה שלנו. אחרי כמה חודשים נהייתי סקרן לדעת את האמת ולכן יום אחד אני שואל אותה על השמועות האלה. לאחר היסוס, אשתי אישרה שהם נכונים, אבל אשתי הבטיחה שלא תחזור על כך, ולא תהיה עוד חלק מקהילת נערות ליווי.

מאוחר יותר, קיבלתי הצעה טובה מחברה אחרת שהייתה במקום רחוק מהחברה הנוכחית. נעניתי להצעה ואשתי ואני עברנו למקום החדש הזה. החיים שלנו התנהלו חלק. לאחר מספר חודשים קיבלתי קידום והזדמנות לסיור חוץ, לאחר ארבע שנים של נישואינו. הסיור נמשך שבועיים. הלכנו למקום הזה ולמחרת ביקרנו בבר מקומי. שמתי לב שגבר מזרחי שחור גדול עוקב אחרינו.

גם למחרת הבחנתי בו. זה היה באיזה בר אחר. הייתי סקרן ודאגתי לדעת למה עוקבים אחרינו. קמתי מהשולחן שלנו, ניגשתי אליו ושאלתי אותו ישירות, למה הוא עוקב אחרינו? הבחור נתן לי את הכרטיס שלו וביקש ממני להתקשר אליו כשנחזור לחדר שלנו. לאחר שהגעתי לחדר התקשרתי אליו והוא אמר לשנינו לבוא לחדר שלו. הבחור התארח באותו מלון שבו אנו התארחנו. הלכנו לחדר שלו, הוא ישב על כיסא ואמר לנו לשבת על הספה. לאחר מכן הוא אמר, "יש לי הצעה לאשתך." הופתעתי ושאלתי אותו "מה?" "ובכן, אני צריך את אשתך ואתן לכם חמש מאות אלף ₪  עבור העסקה." הוא סיפר לי על התנאים. התחלתי לחשוב.

הסתכלתי על אשתי. היא הפתיעה אותי כשאמרה, "מותק, עוד פעם אחת, בוא נעשה את זה." הסתכלתי על הבחור ושאלתי, "למה דווקא היא?" הבחור אמר, "תסתכל עליה." הסתכלתי עליה. אשתי לבשה מכנסי ג'ינס קצרים כחולים וחולצת טריקו לבנה ללא שרוולים. המחשוף שלה היה גלוי בשמלה והמכנסיים הקצרים האלה גרמו לתחת שלה להיראות ממש גדול.

אשתי קמה לאט והתיישבה לידו והם התחילו להתנשק אחד עם השני. הוא ריסק את הציצים הגדולים שלה בזרועותיו הענקיות. הוא פתח באיטיות את מכנסיו והוציא את הזין שלו. OMG, זה היה גדול פי ארבע מהכלי שלי. לאחר מכן הוא פתח את המזוודה שלו שהייתה מלאה בשטרות כחולים ונתן לי אותה.

היו בה חמש מאות אלף ₪. ואז הוא ביקש שאלך לחכות לה בחדר שלנו. היה לי מבט אחרון לפני שיצאתי מהחדר שלו וראיתי ששניהם עירומים לגמרי ומתנשקים זה עם זה בלהט. היא באה וסגרה את הדלת ואמרה, "לילה טוב מותק."…